Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ, ÖZDEMİR MARDİN’DE ZİYARETLERDE BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ, ÖZDEMİR MARDİN’DE ZİYARETLERDE BULUNDU

 

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 10 Eylül 2019 tarihinde, Mardin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Mardin ziyaretleri kapsamında ilk olarak Mardin Valisi ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’ı ziyaret etti. Özdemir’e ziyarette Mardin İl Başkanımız Eşref Cihan eşlik etti. Ayrıca Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yakup Sarı’yı da ziyaret eden Özdemir, yeni dönemin tüm Mardinlilere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Özdemir’den Artuklu Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, Mardin temasları kapsamında ikinci ziyaretini de Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı’na gerçekleştirdi.

Halil Özdemir, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı’na yeni görevinde başarılar dilerken, Artuklu’nun bundan sonra Tutaşı’nın çalışmalarıyla birlikte gelişen ve büyüyen Türkiye’ye rahatlıkla ayak uyduracağının altını çizdi. Ziyarette Mardin İl Başkanımız Eşref Cihan’da hazır bulundu.

Halil Özdemir’den Mardin İl Emniyet Müdürü Onar’a Taziye Ziyareti

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Mardin temaslarına, geçtiğimiz günlerde Mardin’in Ömerli İlçesi’nde PKK’lı teröristlerle girdiği çatışmada Şehit olan Mardin Özel Harekat Şube Müdürü Tufan Kansuva için Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’a taziye ziyaretinde bulundu.

Taziye ziyaretinde Mardin İl Başkanımız Eşref Cihan’da yer alırken, Kahraman Şehidimiz Tufan Kansuva’ya yüce Allah’tan rahmet dileyen Özdemir, geride kalan ailesine sabırlar diledi.

Özdemir ayrıca Şehit Tufan Kansuva’yı şehit eden terörist grubun yakalanması için başlatılan operasyonda ağır yaralanarak şehit olan güvenlik korucusu Evren Başçı’nın ailesine de taziye ziyaretinde bulundu.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Özdemir AK Parti Mardin İl Başkanı Kılıç’ı Ziyaret Etti

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Mardin’de  temasları sırasında AK Parti Mardin İl Başkanı Fatih Kılıç’ı da ziyaret etti.

Ziyarette Özdemir’e yine Mardin İl Başkanımız Eşref Cihan eşlik ederken, Özdemir ve Kılıç görüş alış verişinde bulundular.

Özdemir Mardin İl Başkanlığımızı Ziyaret Etti

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Mardin temaslarını Mardin İl Başkanlığımızı ziyaret ederek tamamladı.

Ziyarette konuşan Özdemir, “Mardin birçok farklı dil, din ve kültür mozaiğiyle farklı tarihi süreçlerden geçmiş, ancak birlik ve beraberliğini hiçbir zaman yitirmemiş bir ilimizdir. Bu tarihi kentte sizin gibi emekçi kardeşlerimle dava birlikteliği yapmış olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Mardin İl Başkanlığımızı hep beraber çalışarak daha büyük hale getireceğiz inşallah “ dedi.