Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, İSTANBUL 10 NO’LU ŞUBE TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, İSTANBUL 10 NO’LU ŞUBE TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir 12 Ocak 2021 tarihinde, İstanbul 10 No’lu Şubemizin düzenlediği temsilciler toplantısına katıldı.

İstanbul 10 No’lu Şubemizin temsilciler toplantısına, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, İstanbul 10 No’lu Şube Başkanımız Ahmet Şimşek, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İstanbul 12 No’lu Şube Başkanımız Ramadan Aygün, Toplu İş Sözleşmesi Uzmanımız Özgürcan Kumral ve iş yeri temsilcilerimiz katıldı.

“Zorluklar, Birlik ve Beraberliğimizi Bozamaz”

Toplantıyı düzenleyen İstanbul 10 No’lu Şube yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini ileten Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, “Ülkece Koronavirüs salgınından dolayı zor bir süreçten geçtik. İçinde bulunduğumuz kısıtlamalar ve virüsün hızla yayılma riskinden kaynaklı olarak toplantılarımıza ara vermek zorunda kaldık. Hamd olsun başarılı bir mücadele sürdürdük, bu salgın hastalık ortadan kalkıncaya kadar hep beraber sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

İBB’nin şirketlerinde yürütülen örgütlenme mücadelemiz sonucunda İstanbul 10 No’lu Şubesinin kurulduğunu hatırlatan Özdemir, “İstanbul’da yeni kurulan şubelerimizin büyük bir sorumluluğu olacak. Hem yeni tanıştığımız arkadaşlarımıza sendikal mücadeleyi anlatacaksınız hem de onların sorunlarını çözmek için büyük bir mücadele içerisinde olacaksınız. Biz de Genel Merkez olarak sizlere destek olacağız. Birlikteliğimiz sayesinde İSPER A.Ş. emekçileri daha güçlü olacak İnşallah. Sizlerin de katkılarıyla İstanbul’da daha güçlü bir sendika anlayışını hep beraber inşa edeceğiz, hepinize emeklerinizden, destekleriniz ve toplantıya katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.