Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, ISPARTA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, ISPARTA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 25 Şubat 2021 tarihinde, Isparta’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Özdemir ilk olarak Isparta İl Başkanlığımızı ziyaret etti.

Isparta İl Başkanımız Sevilay Yüncü’den Isparta’da üyelerimiz adına yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alan Özdemir, Isparta İl Başkanımız ve yardımcılarına görevlerinde başarılar diledi.

ÖZDEMİR, ISPARTA’DA BELEDİYESİ’NDE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Isparta temasları kapsamında ikinci olarak, Isparta Belediyesi’nde çalışan üyelerimiz ile bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıda Isparta Belediyesi’nde çalışan üyelerimizin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Özdemir, “Gül şehri Isparta’da üyelerimiz ile bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Yalnızca Türkiye’den değil, Avrupa’dan da düzenliliği ve temizliği sayesinde övgü alan Isparta’nın bu övgülere mazhar olmasında en büyük etken üyelerimizdir. Pandemi döneminde artan görevlerine rağmen Ispartalılara hizmet etmekten geri adım atmayan üyelerimizi bu toplantı vesilesiyle tebrik ediyorum. Böylesi bir şehir ve değerli emekçileri için bizde HİZMET-İŞ olarak çalışmalar yürütüyoruz. Bu toplantıyla birlikte yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları üyelerimize ilettik. Onlarında sıkıntılarını dinleyerek tespitleri doğrultusunda ivedi bir şekilde çözüm bulmak için çalışmalarımızı başlattık” dedi.

ÖZDEMİR, VEFAT EDEN ÜYEMİZİN AİLESİNE KAZA SİGORTASI ÇEKİNİ TESLİM ETTİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 2014 yılında elim bir metrobüs kazası sonrası vefat eden merhum üyemiz Adnan Kaplan’ın ailesine Sendikamızın sosyal sorumluluk projesi olan kaza sigortası çekini teslim etti.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, üyemizin vefatından duyduğu üzüntüyü merhum üyemizin ailesine bir kez daha ifade ederken, “HİZMET-İŞ olarak 43 yıllık mazimizde üyelerimizin ve ailelerinin iyi-kötü gün ayırmaksızın yanlarında olmaya gayret gösterdik. Bugünde bize düşen maddi-manevi görevi ailemizi ziyaret ederek ifade ettik.  Adnan kardeşimiz işini helalinden yapan dürüst biz üyemizdi, toprağı bol olsun. Allah kalanlara böyle büyük acıları bir daha yaşatmasın inşallah” dedi.

Programda Özdemir’e Isparta İl Başkanımız Sevilay Yüncü eşlik etti.