Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, ISPARTA’DA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, ISPARTA’DA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 30 Mart 2021 tarihinde, Isparta’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Isparta ziyaretleri kapsamında ilk olarak Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ve Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Büyükçulcu’yu makamlarında ziyaret etti.

Özdemir’e ziyaretlerinde Isparta Yeni İl Başkanımız Zeynel Başpınar ile Antalya Şube Başkanımız Muhammet Talha Kandil eşlik etti.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, Isparta Belediyesi’nde çalışan üyelerimizin durumlarını görüştüler.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Genel Başkan Yardımcımız Özdemir’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek göreve yeni atanan Isparta İl Başkanımız Zeynel Başpınar’a görevinde başarılar diledi.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, ikinci ziyaretini Isparta Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Büyükçulcu’yu ziyaret ederek gerçekleştirdi.

Özdemir ziyaretlerin ardından İl Başkanımız Başpınar ve Yönetim Kurulu ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Başpınar, ziyaretinden dolayı Özdemir’e memnuniyetlerini dile getirerek Isparta’da üyelerimiz adına yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi verdi.