Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, DİYARBAKIR’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, DİYARBAKIR’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 24 Haziran 2020 tarihinde, Diyarbakır’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Özdemir’e Diyarbakır ziyaretlerinde Diyarbakır İl Başkanımız Ercan Kahraman, Genel Başkan Danışmanımız Selim Gülsatar, Genel Merkez Teşkilatlanma Uzmanlarımız M. Zeki Özen ve Gökhan Demircioğlu ve HAK-İŞ Diyarbakır İl Başkanı Ahmet Dinç eşlik etti.

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir ilk olarak Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Serdar Budak’ı makamında ziyaret etti.

Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Budak’a çalışmalarında başarılar dileyen Özdemir, üyelerimizin durumlarıyla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Özdemir’den Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Kardan’a Ziyaret

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Diyarbakır temasları kapsamında bir sonraki ziyaretini Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan’ı ziyaret ederek gerçekleştirdi.

Ayhan Kardan ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin Koronavirüs sürecindeki çalışmalarıyla ilgili bir süre sohbet eden Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan üyelerimizin durumlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Özdemir, Diyarbakır İl Başkanlığımızı Ziyaret Etti

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir Diyarbakır’da son temasını Diyarbakır İl Başkanlığımızı ziyaret ederek gerçekleştirdi.

İl Başkanlığımız ziyareti sonrası Diyarbakır ziyaretleri hakkından açıklamalarda bulunan Özdemir, “Bundan böyle Diyarbakır’da emekçilerimiz adına yeni bir dönem başlıyor. Çatışmanın yerine uzlaşının, huzursuzluğun yerini iş barışı alacak. Diyarbakır’da Sendikamızın kökleri derinlere dayanıyor. Bizim amacımız bu derin köklerden güç alıp  Diyarbakır’da daha çok emekçi kardeşimize ulaşabilmek. Elhamdülillah Türkiye’nin En Büyük İşçi Sendikası olarak bunu kısa sürede sağlayacağımıza inanıyorum. Bizleri Diyarbakır’da ağırlayan başta Diyarbakır İl Başkanımız Ercan Kahraman’a ve diğer Diyarbakırlı hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.