Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Eğitim Seminerleri » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, KAHRAMANMARAŞ ŞUBEMİZİN EĞİTİM SEMİNERİNDE TEMSİLCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, KAHRAMANMARAŞ ŞUBEMİZİN EĞİTİM SEMİNERİNDE TEMSİLCİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, 23 Mayıs 2022 tarihinde Sendikamızın ‘Bölgesel Eğitim Seminerleri’ kapsamında Kahramanmaraş Şubemize yönelik düzenlediği eğitim seminerinde, iş yeri sendika temsilcilerimizle bir araya geldi.

Düzenlenen eğitim programına; Kahramanmaraş Şube Başkanımız Mehmet Akif Dağ, Kahramanmaraş Şubemizin Başkan Yardımcıları, komite başkanları, iş yeri sendika temsilcileri ile Sendikamız uzmanları katıldı.

Temsilcilik görevinin meşakkatli bir iş olduğunu söyleyen Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, “Güçlü bir temsilci olmak için ilk olarak iş yerlerimizde yapılan toplu iş sözleşmeleri iyi bilmemiz gerekiyor. İkinci olarak ise sendikamız hukuk müşavirlerinin uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkardığı ve temsilcilerimizin hizmetine sunduğu yazılı ve görsel materyallerden kesinlikle istifade etmeliyiz” dedi.

“Eğitim Anlayışımızla Ayrı Bir Yerdeyiz”

Sendikamızın eğitimle alakalı modülleri olduğunu söyleyen Genel Başkan Yardımcımız Keskin, “İş yeri eğitimleri, bölgesel eğitimler, kurum içi eğitimler olarak üç ana kategoride eğitim programlarımızı yürütüyoruz. Bu eğitim anlayışı bizi diğer sendikalardan bizi ayıran ve öne çıkaran bir modeldir. Eğitim programlarımızın bir diğer özelliği, gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerlerinde verilen eğitimlerin sendikamız bünyesinde aktif olarak çalışan uzmanlarımız tarafından verilmesidir” şeklinde konuştu.

Sendikamızın her zaman ilklere imza attığını söyleyen Keskin, Kurumsal İletişim Dairemiz bünyesinde faaliyet gösteren, çağrı merkezimiz ve sosyal medya birimimiz ve geçtiğimiz yıl hayata geçirilen mobil uygulamamız hakkında bilgiler paylaştı.

Keskin, Sendikamızın Sosyal Projelerinden Bahsetti

Sendikamızın bir yandan da sosyal projelere imza attığını söyleyen Keskin, “Çanakkale savaşı kahramanı Seyit Onbaşı’nın adına doğduğu büyüdüğü topraklarda okul yaptırmaktan, Filistin’de yetimhaneye yaptırmaya kadar, geniş bir coğrafya da geniş bir bakış açısıyla sosyal sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Son dönemde gerçekleştirdiğimiz tüm ziyaretlerde ve faaliyetlerde hediye götürmek yerine, özellikle geçtiğimiz yıl hepimizin içini acıtan orman yangınlarında kaybettiğimiz ağaçlarımızın yeniden filizlenmeleri için fidan bağışında bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin’in konuşması sonrası İletişim Uzmanı Rahim Aladağ, Eğitim Daire Uzman Yardımcımız Av. Şeyma Türkoğlu ve Sosyal Medya Birimi Personelimiz Hatice Yiğit alanlarında birer sunum gerçekleştirdi.