Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, ÇORUM ŞUBEMİZİN TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, ÇORUM ŞUBEMİZİN TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, 7 Şubat 2019 tarihinde Çorum şubemizin temsilciler toplantısına katıldı.

Temsilciler toplantısına Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Çorum Şube Başkanımız Mustafa Köroğlu ve şube yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, işyeri sendika temsilcilerimiz, komitelerimizin başkan ve yardımcıları katıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcımız Keskin, Sendikamız HİZMET-İŞ’in 2019 Ocak ayında açıklanan sendikalı işçi sayılarına göre 315 bin 199 üye sayısıyla Türkiye’nin zirvesinde olduğunu hatırlatarak, “Zirveye çıkmak kadar orada kalıcı olmakta çok önemli. Bizim bu büyüklüğümüzün tesadüfi olmadığını göstermeliyiz. Burada bütün teşkilatın büyük bir çabası var. Bundan sonraki süreçlerde de yapacağımız çalışmalarla bunu göstereceğiz” dedi.

Keskin, taşerona kadroda gelinen nokta, geçiş sürecinde yaşanan sıkıntılar ve kadro düzenlemesinde kapsam dışında kalan işçilere yönelik çalışmalar hakkında bilgiler vererek, çalışanların enflasyon karşısında ezdirilmemesi için Sendikamızın enflasyon oranındaki zam talebini yineledi.

Keskin, toplantıda temsilcilerimizin sorularını da cevaplandırdı.

Çorum Şube Başkanımız Mustafa Köroğlu ve AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın da selamlama konuşması yaparak katılımcılara iştiraklerinden ötürü teşekkür etti.

ÇORUM BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ GÜL’E ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin öte yandan, 8 Şubat 2019 tarihinde Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül’ü de makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.