Ana Sayfa » Haberler » ARSLAN, HAK-İŞ’İN KURUCU VE ESKİ BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

ARSLAN, HAK-İŞ’İN KURUCU VE ESKİ BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, HAK-İŞ Konfederasyonu’nun 46. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla, HAK-İŞ’in kurucu ve eski başkanlarıyla bir araya geldi.

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, 21 Ekim 2021 tarihinde HAK-İŞ Konfederasyonu’nun 46. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla HAK-İŞ Genel Merkezi’nde HAK-İŞ’in kurucu ve eski başkanlarıyla yemekli toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya Genel Başkanımız Mahmut Arslan, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Sendikamız Genel Başkan Vekili Av. Hüseyin Öz, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcıları Dr. Osman Yıldız, Yunus Değirmenci, Mehmet Şahin ve HAK-İŞ Genel Sekreteri Eda Güner, HAK-İŞ kurucu ve eski Başkanları Yasin Hatiboğlu, Mustafa Taşçı, Aziz Yılmaz ve eşi Emine Yılmaz, Salim Uslu ve Merhum Başkan Necati Çelik’in eşi Sermin Çelik ile oğlu Ali Çelik katıldı.

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, HAK-İŞ Konfederasyonu’nun 46’ncı yaşını kutladığını ve yarım asırlık ulu bir çınar olduğunu belirterek, “Bugün bizim için tarihi bir gün. HAK-İŞ değerlerini, ilkelerini, 46 yıl önce zor çalışma şartları altında gerçekleştiren, Konfederasyonumuzun bugünlere gelmesine vesile olan kurucu ve eski başkanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

HAK-İŞ kurucu ve eski başkanları, HAK-İŞ’in 46. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Genel Başkanımız Mahmut Arslan ve HAK-İŞ Yönetim Kuruluna vefalı davranışları dolayısıyla teşekkür etti.

Program, kuruluş yıldönümü  anısına verilen plaket, hediye takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.