Ana Sayfa » Haberler » 100 BİN FİDANLA GELECEĞE NEFES OLDUK

100 BİN FİDANLA GELECEĞE NEFES OLDUK

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN HAK-İŞ VE HİZMET-İŞ’E TEŞEKKÜR BELGESİ

HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ’in,  Orman Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Geleceğe Nefes” projesinde toprakla buluşturduğu fidan sayısı 100 bine ulaştı.

Orman Genel Müdürlüğü, kampanyaya verilen destek dolayısıyla Genel Başkanımız Mahmut Arslan’a hitaben bir teşekkür belgesi gönderdi.

Genel Başkanımız Mahmut Arslan’a hitaben gönderilen teşekkür belgesinde, “Bugünün ve gelecek nesillerin, daha yeşil ortamlarda yaşaması ve sağlıklı nesiller yetişmesine imkan sağlamak amacıyla Orman Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Geleceğe Nefes” Ağaçlandırma Projesi kapsamında, HAK-İŞ Konfederasyonu ve HİZMET-İŞ Sendikasının katkılarıyla ülkemizin değişik illerinde 100.000 adet fidan dikilmiştir. Ülkemizin yeşil dokusunun geliştirilmesine katkı sağladığınız ve Geleceğe Nefes olduğunuz için teşekkür ederiz” denildi.

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, yanan ormanların yerine yenilerinin oluşturulması ve daha yeşil bir gelecek için yapılan her ziyaret ve etkinliklerde hediye yerine fidan sertifikası takdim ettiklerini hatırlattı. Orman Genel Müdürlüğü’nün yanan orman alanlarının yeniden eski haline kavuşması için yürüttüğü ağaçlandırma çalışmalarına her zaman destek olacaklarını belirten Arslan, yeni Orman alanlarının oluşturulmasında katkıları dolayısıyla HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ teşkilatına teşekkür etti.