Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » YOZGAT/SARAYKENT BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME İMZALANDI

YOZGAT/SARAYKENT BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME İMZALANDI

Sendikamız ile Yozgat’a bağlı Saraykent Belediyesi arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri olumlu sonuçlanarak üç yıllık imzalandı.

Toplu iş sözleşmesi Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız ile Saraykent Belediye Başkanı Ahmet Öçal arasında imzalanırken, birinci, ikinci ve üçüncü yıllarda ayrı ayrı %14 oranında zam yapılmasına karar verildi.

Toplu iş sözleşmesi imza töreninde konuşan Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız, “Üyelerimizin her zaman her koşulda yanlarında olduğumuz gibi, sözleşme sürecinde de onların menfaatlerini gözeterek masaya oturduk. Toplu iş sözleşmesini iki tarafında, iş barışını ve huzurunu bozmayacak şekilde uyumlu olarak imzalanması için elimizden geleni yaptık. Sözleşmemizin Saraykent Belediyesi’ne, sendikamıza ve üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Saraykent Belediye Başkanı Ahmet Öçal ise, “Belediyemizin imkânları doğrultusunda çalışanlarımızın ücretlerine gereken zammı yaptık. İmzalanan toplu iş sözleşmemizin hayırlara vesile olmasını dilerim” şeklinde konuştu.