Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » YOZGAT/AYDINCIK BELEDİYESİ’NDE ÜYELERİMİZİ SEVİNDİREN SÖZLEŞME

YOZGAT/AYDINCIK BELEDİYESİ’NDE ÜYELERİMİZİ SEVİNDİREN SÖZLEŞME

Sendikamız ile Yozgat’a bağlı Aydıncık Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşma sonuçlanarak üç yıl süreli olarak imzalandı.

Toplu iş sözleşmesi Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız ile Aydıncık Belediye Başkanı Ahmet Koçak arasında imzalandı.

Toplu iş sözleşmesi kapsamında üyelerimizin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %23, ikinci altı ay %4, ikinci yıl birinci altı ay %5, ikinci altı ay %4, üçüncü yıl birinci altı ay %5, ikinci altı ay %4 zam yapıldı. Sözleşme kapsamında ayrıca üyelerimizin sosyal haklarında iyileştirmelere gidildi.

Belediye Başkanı Ahmet Koçak’ın her zaman işçilerin yanında olduğunu belirten Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız, “Emekçi kardeşlerimizin ücretlerine her zaman en iyi ücret zammı yapan Aydıncık Belediye Başkanı Ahmet Koçak’a şahsım, yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına teşekkür ederim. İmzalanan toplu iş sözleşmesi Sendikamıza, Aydıncık Belediyesine ve tüm çalışanlara hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Aydıncık Belediye Başkanı Ahmet Koçak ise yaptığı konuşmada, “Gönlüm isterdi ki daha fazlasını vereyim. Belediyemizin ekonomik durumunu sonuna kadar zorlayarak çalışanlarımıza en iyi ücret zammını yapmak için elimizden gelen gayreti gösterdik.  İmzalanan toplu iş sözleşmesi tüm çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.