Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » SİVAS/GÜRÇAYIR BELEDİYESİ İLE İKİ YILLIK TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

SİVAS/GÜRÇAYIR BELEDİYESİ İLE İKİ YILLIK TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sendikamız ile Gürçayır Belediyesi arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlanarak iki yıllık sözleşme imzalandı.

Sözleşme törenine Sivas Şube Başkanımız Nihat Şimşek, Gürçayır Belediye Başkanı Temel Toy ve işyeri sendika temsilcileri katıldı. Sözleşme Sivas Şube Başkanımız Nihat Şimşek ile Gürçayır Belediye Başkanı Temel Toy arasında imzalandı.

İmzalanan toplu iş sözleşmesine göre; üyelerimizin ücretlerine ve tüm sosyal haklarına birinci yıl için %12, ikinci yıl için %14 zam yapıldı.

Toplu iş sözleşmesi görüşmelerini masada çözüme ulaştırdıklarını belirten Sivas Şube Başkanımız Nihat Şimşek, “Toplu iş sözleşmesinin imzalanmasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum, imzaladığımız toplu iş sözleşmesi hayırlı olsun” dedi.

Gürçayır Belediye Başkanı Temel Toy ise imzalanan toplu iş sözleşmesinin tüm çalışanlara hayırlar getirmesini temennisinde bulundu.