Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » NEVŞEHİR/SULUSARAY BELEDİYESİ’NDE SÖZLEŞME HEYECANI

NEVŞEHİR/SULUSARAY BELEDİYESİ’NDE SÖZLEŞME HEYECANI

Sendikamız ile Nevşehir’e bağlı Sulusaray Belediyesi Personel Ltd. Şti. arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri olumlu sonuçlanarak imzalandı.

Üç yıl geçerli olacak toplu iş sözleşmesi Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik ile Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz arasında imzalanırken, üyelerimizin ücretlerine her üç yılda ayrı ayrı %20 zam yapıldı. Yapılan zammın yanı sıra üyelerimizin sosyal haklarında da iyileştirmelere gidildi.

Toplu iş sözleşmesi imza töreninde konuşan Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, “İmzaladığımız toplu iş sözleşmesiyle birlikte salgın dönenimde canla başla çalışan emekçi kardeşlerimizi sevindirmiş olduk. Üyelerimizin alınan zamları aileleriyle birlikte sağlıkla ve huzurla harcamalarını temenni ediyorum. Sözleşmemizin imzalamasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz ise, “Emeğin ve alın terinin hakkını veren Sulusaray Belediyesi işçilerimize teşekkür ediyorum. Toplu iş sözleşmemizin Sendikamıza, belediyemize ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.