Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » BALIKESİR/MARMARA ADALAR BELEDİYESİ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

BALIKESİR/MARMARA ADALAR BELEDİYESİ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sendikamız ile Balıkesir’e bağlı Marmara Adalar Belediyesi Personel Hizmetleri LTD. ŞTİ. arasında on sekiz aylık toplu iş sözleşmesi bağıtlandı.

Toplu iş sözleşmesi Balıkesir Şube Başkanımız Savaş Dal ve Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy tarafından imzalanırken, üyelerimizin yevmiyeleri 125 TL’ye çıkarıldı.

İmzalanan toplu iş sözleşmesinin 01.01.2021- 30.06.2022 tarihlerini kapsadığını belirten Balıkesir Şube Başkanımız Savaş Dal, “Zor zamanlardayız. Bir yandan salgınla bir yanda da salgının getirdiği kriz ortamından devletimizle omuz omuza çıkmaya çalışıyoruz.  Her şeye rağmen insanca yaşama talebimize ve emek mücadelemize destek veren Marmara Adalar Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Sözleşmemiz hayırlı olsun” dedi.

Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ise, belediye olarak ellerinden gelen en iyi zammı vermeye çalıştıklarını, üyelerimizin alınan ücret farklarını güle güle harcamaları temennisinde bulundu.