Ana Sayfa » Faaliyetlerimiz » Toplu İş Sözleşmeleri » SENDİKAMIZ İLE ADIYAMAN/KAHTA BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

SENDİKAMIZ İLE ADIYAMAN/KAHTA BELEDİYESİ ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sendikamız ile Adıyaman’a bağlı Kahta Belediyesi iştiraki Personel Limited Şirketi arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı.

Toplu iş sözleşmesi Adıyaman Şube Başkanımız Hasan Kılınç ile Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı arasında imzalandı.

İmza töreninde konuşan Adıyaman Şube Başkanımız Kılınç; “Toplu iş sözleşmesinin imzalanmasında emeği geçen, başta alın teri ve emeğin karşılığını zamanında ödeyen Kahta Belediye Başkanımız Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’ya şahsım, yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına teşekkür ederim. İmzalanan toplu iş sözleşmesi Sendikamıza, Kahta Belediyesi’ne ve tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Kahta Belediye Başkanı Turanlı ise, “Çalışanlarımızın refahı için üzerimize düşeni yapıyor ve aynı zamanda da tüm personelimizin haklarını da gözetiyoruz. Bu anlamda da çalışanların emeğinin karşılığını alması ve onların haklarının korunması adına bu imzalar atıldı. Bu noktasında her türlü adımı atmaktan çekinmeyeceğiz. Çünkü biz belediyedeki çalışanlarımızla beraber büyük bir aileyiz. Dün olduğu gibi bugünden sonra da tüm çalışanlarımız emeğinin karşılığını alacak. Kahta Belediyesi işçisinden memuruna kadar tüm çalışanları ile büyük bir ailedir. Bu ailenin huzuru için elimizden gelen her şeyi yapacağız “ şeklinde konuştu.